Poučení k výběru zimního kompletu

Úvodní strana > Technický rádce >> Poučení k výběru zimního kompletu

Přednosti zimního kompletu z litého disku:

  • atraktivní design i v zimním období se zárukou na hliníkový disk 3 roky
  • velmi příznivá pořizovací cena srovnatelná s cenou kompletu z plechového disku, v mnoha případech i levnější
  • možnost okamžité montáže bez nutnosti návštěvy pneuservisu !!!

Důležité upozornění:

Při objednávce zimního kompletu uvádějte v poznámce objednávky VŽDY značku, model, typové označení, rok výroby popřípadě obsah motoru vozu, na který komplet objednáváte, dle značky vozu Vám bude pneumatika nazuta na disk s údaji, které odpovídají a jsou schváleny pro Váš vůz (rozteč, ET, středová díra disku) !!!

V ceně kompletu kola je obsažena montáž pneu na disk, ventilek, vyvážení disku a v případě potřeby příslušenství k disku (středící kroužek+šrouby nebo matky).

NENAŠLI JSTE ZIMNÍ KOMPLET KOLA NA VÁŠ VŮZ ??? KONTAKTUJTE NÁS !!!

Výběr vhodného zimního kompletu probíhá na základě použitého rozměru pneumatiky zapsaného ve velkém technickém průkaze, např. u vozu Škoda Octavia I+II je rozměr pneu zapsaný v TP 195/65 R15 v 15" a 205/55 R16 v 16". Při uvedení značky a typu vozy do poznámky při objednávce zimního kompletu Vám bude tato pneumatika automaticky obutá na schválený a pasující rozměr aludisku Anzio Wave PS, v případě vozu škoda Octavia I v rozteči 5x100, v případě vozu Octavai II v rozteči 5x112 atd.

Správný výběr zimního kompletu se zakládá vždy na předepsaném rozměru pneu, litý disk do zimního kompletu Vám automaticky naši mechanici obují na základě udaného vozu, pro který zimní komplet objednáváte (ke každému zimnímu kompletu lze na požádání vystavit typový list zdarma).

V případě dotazů či nejasností lze kdykoliv kontaktovat naše obchodní oddělení pomocí emailu info@nejlevnejsialu.cz